APIE MUS

MĖTA - NUO 1989 M.

UAB „Mėta“ yra privati įmonė, įkurta 1989 metais. Išaugusi šalia vieno iš pirmųjų Lietuvoje - „Mėtos“ ekologinio ūkio,
šiandien bendrovė gamina eterinius aliejus, ekstraktus, masažinio medaus ir kūno šveičiamuosius mišinius,
buities priežiūros prekes, vaistažolių arbatas bei natūralius maisto produktus. Visi pirties, SPA, buities
bei maisto produktai gaminami iš natūralios ir ekologiškos lietuviškos žaliavos.

kast

Tai, kas tikra, ekologiška, lietuviška

Daugiau kaip 200 rūšių. Tavo

Auginame, gaminame ir
vartojame patys

Tai, kas tikra, ekologiška,
lietuviška

Daugiau kaip 200 rūšių.
Tavo

meta_2

UAB „Mėta“ yra aktyvi Europos Sąjungos mokslinių projektų Copernicus ir Eureka dalyvė, tiekianti eterinius aliejus ir ekstraktus moksliniams tyrimams. Jų metu tiriama ekologinių produktų cheminė sudėtis, antimikrobinės bei antioksidantinės savybės.

Mėtos gaminiai

UAB  „Mėta“ ne tik plečia rinką Lietuvoje ir ES, bet ir didina savo produkcijos asortimentą, kurį šiandien sudaro jau daugiau nei 200 įvairių produktų rūšių.

Bendrovė gamina net 17 rūšių eterinius aliejus, skirtus vonioms, masažui, aromatinėms lempoms. Įmonės gamybiniai pajėgumai per metus leidžia pagaminti 12 tonų eterinių aliejų.

„Mėtos“ vardą puošia ir 13 rūšių ekologiški vandeniniai ekstraktai vonioms,  SPA procedūroms,  kūno priežiūrai, pirčių garinėms. Ekstraktai yra gaminami iš ekologiškos augalinės žaliavos vandens distiliavimo būdu, koncentruojami vakuumu. Įmonė per metus pagamina 200 tonų augalinių ekstraktų.

Į augalinius ekstraktus nededami jokie sintetiniai konservantai. Ekstraktai išlieka stabilūs daugiau nei 2 metus tik dėl natūralių veikliųjų medžiagų, esančių jų sudėtyje ir išgaunamų unikalaus gamybos proceso metu. Dėl šių išskirtinių gaminių savybių „Mėtos“ produkciją pamėgo daugelis Lietuvoje įsikūrusių sanatorijų. Šiuo metu bendrovė aktyviai plečia partnerių tinklą kitose Europos Sąjungos šalyse.

Nuo 2000 m. ekologiniame „Mėtos“ ūkyje pradėta gaminti ir natūralius, sveikatai ir aplinkai visiškai nekenksmingus buities produktus. Riebaluotų virtuvės paviršių ir indų valymui sukurtas sintetinių priedų neturintis rankų ir indų ploviklis „Gamta valo“. Kambarinius augalus nuo kenkėjų gelbėja iš karčiojo pelyno ekstrakto, žaliojo muilo ir gvazdikėlių eterinio aliejaus pagamintas purškiklis „Gamta saugo“.

Viena iš populiariausių „Mėtos“ gaminių kategorijų – vaistažolių arbatos. Joms pagaminti naudojami ne tik Lietuvoje natūraliai paplitę, bet ir pačių išauginti vaistingieji augalai. Priešingai nei pramoninėje gamyboje, „Mėtos“ ūkyje žolelės rankiniu būdu atskiriamos nuo stiebų ir iš karto fasuojamos, kad be dirbtinio aromatizavimo išlaikytų visas aromatines bei vaistines savybes.

Nuo 2010 metų įmonė  iš Lietuvoje užaugintos ekologiškos žaliavos gamina:

  • ● Girą
  • ● Ekologiškas sultis
  • ● Ekologiškus konservus
  • ● Bemielę viso grūdo ruginę ir kvietinę duoną
  • ● Viso grūdo miltų kepinius
  • ● Natūralius saldumynus iš daržovių ir kt.

EL. PARDUOTUVĖ

Nuo Nepriklausomybės laikų gyvuojanti bendrovė Mėta Lietuvos žmogui siūlo sustoti, mąstyti savo galva, rinktis tai, kas tikra, ir visada jausti saiką. Aspsilankykite ir išsirinkite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

TIKRO MAISTO PRODUKTAI

Pagaminti su meile ir pagarba žmogui

KITI GAMINIAI

Pirties prekės, namų SPA, natūralios buities prekės

Mėtinis gyvenimas

Savo kasdiene veikla „Mėtos“ komanda siekia rodyti pavyzdį, jog gyventi galima kitaip. Ramiau, nuoširdžiau, paprasčiau. Galvojant ne tik apie save, bet ir apie tuos, kurie ateina. Laikantis žodžio. Kuriant savitarpio supratimą. Vartojant ne tik tai, kas sveikai pavadinta, bet tai, kas yra tikra ir natūralu. Plačiau apie mūsų vertybes skaitykite „Mėtinio gyvenimo“ tinklalapyje.