Sudėtis:
Pušų eterinis aliejus(Pinus sylvestris L.),  natūralus levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia Mill.)

Aromaterapinės priemonės “Giraitė” sudėtyje esantys eteriniai aliejai papildo vienas kito savybes bei praplečia panaudojimo būdų sąrašą.

Panaudojimo būdai ir kiekiai:

Viso kūno ir pėdų šveitikliui: Įlašinti 2 lašus šio eterinių aliejų mišinio, 5 lašus augalinio aliejaus į 50 g smulkiosios akmens druskos ar rudojo cukraus arba sausų kavos tirščių (mišinį suberti į dėžutę su dangteliu ir gerai pakratyti, kad vienodai pasiskirstytų aliejus).

Dušo geliui: Įlašinti 2 lašus šio mišinio į buteliuką su dušo geliu.

Aromatinei voniai: Eteriniai aliejai vandenyje netirpūs, todėl prieš pilant į vonią 10–30 lašų eterinių aliejų mišinio reikia ištirpinti stiklinėje pieno, kefyro, jogurto ar grietinėlės, ar valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus.

Kremui arba losjonui: 10–15 lašų eterinių aliejų mišinio sumaišyti su 1 šaukštu bekvapio kremo arba losjono.

Rankų kremui arba losjonui: Vienam kartui – 3 lašus eterinių aliejų mišinio sumaišyti su 1 arbatiniu šaukšteliu augalinio aliejaus.

Losjonui po skutimosi: 40 lašų eterinių aliejų mišinio sumaišyti su 120 ml obuolių acto arba degtinės ir 80 ml distiliuoto vandens.

Masažui: 10–15 lašų eterinių aliejų mišinio įmaišyti į 2 valgomuosius šaukštus pagrindinio augalinio aliejaus.

Saunai: 15 lašų eterinių aliejų mišinio įlašinti į 10 l karšto vandens, kuriame mirkomos vantos.

Apsaugai nuo vabzdžių, patalpų dezinfekavimui: 8-10 lašų 1 litrui vandens. (Specialios paskirties dulkių siurbliu arba rankiniu būdu plaunant grindis).

Aromatinei lempai: 4–5 lašai 5 kv. m patalpos ploto. Galima naudoti kasdien. (Nepamirškite į garinimo indelį įpilti šilto vandens).

Garų vonelėms: 2–3 lašus įlašinti į 1 l karšto vandens.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai:

Eterinių aliejų mišinio „Giraitė“   sudėtyje yra natūraliai eteriniuose aliejuose esantys komponentai: citronelolis, kumarinas, geraniolis, limonenas, linalolis.