ISTORIJA IR VERTYBĖS

Tai, kas nesikeičia jau daugiau nei 25 metus

ISTORIJA TRUMPAI

1Šeimos ūkininkavimo pradžia
Mūsų šeimos tradicijų pradžią laikome tą laiką, kuomet Mėtos įkūrėjų Vyskupaičių protėviai Lietuvoje pradėjo ūkininkauti 1762 m.
slide1
1762
2Baudžiavos panaikinimas
1861 m. vasario 19 d. caras Aleksandras II pasirašė teisinius baudžiavos panaikinimo aktus — „Manifestą” ir Nuostatus”. Po baudžiavos panaikinimo Vyskupaičių protėvių žemė buvo išdalinta rėžiais.
aleksandras-ii-580x796
1861
3Mėtos įkūrimas
Vykstant dainuojančiai revoliucijai 1989 metais Lietuvoje įkuriamas pirmasis eterinių aliejų gamybos punktas, iš kurio vėliau užgimė privati įmonė UAB „Mėta“.
slide3
1989
4Eterinių aliejų ir ekstraktų cechas
Vaidotuose statomas natūralių eterinių aliejų ir ekstraktų cechas. Jau du dešimtmečius Mėtos ekologiški ir natūralūs gaminiai  plačiai naudojami ne tik lietuvių namuose, bet ir sanatorijose, reabilitacijos centruose, SPA ir kt.
slide4
1994
5Įmonė pradėjo gaminti maisto produktus.
Nuo 2010 metų įmonė iš Lietuvoje užaugintos ekologiškos žaliavos pradėjo gaminti maistą: ekologiškas sultis, ekologiškus konservus, bemielę viso grūdo ruginę ir kvietinę duoną, viso grūdo miltų kepinius, girą, natūralius saldumynus.
2
2010
6Mėta Šiandien
Mėta kuria plačią aukščiausios kokybės natūralių ir tik Lietuvoje, Mėtos įkūrėjų šeimai priklausančioje žemėje, išaugintų ir pagamintų produktų liniją, kurių dauguma - ekologiški.
slide7
2017

EL. PARDUOTUVĖ

Nuo Nepriklausomybės laikų gyvuojanti bendrovė Mėta Lietuvos žmogui siūlo sustoti, mąstyti savo galva, rinktis tai, kas tikra, ir visada jausti saiką. Aspsilankykite ir išsirinkite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

TIKRO MAISTO PRODUKTAI

Pagaminti su meile ir pagarba žmogui

KITI GAMINIAI

Pirties prekės, namų SPA, natūralios buities prekės

Mėtinis gyvenimas

Savo kasdiene veikla „Mėtos“ komanda siekia rodyti pavyzdį, jog gyventi galima kitaip. Ramiau, nuoširdžiau, paprasčiau. Galvojant ne tik apie save, bet ir apie tuos, kurie ateina. Laikantis žodžio. Kuriant savitarpio supratimą. Vartojant ne tik tai, kas sveikai pavadinta, bet tai, kas yra tikra ir natūralu. Plačiau apie mūsų vertybes skaitykite „Mėtinio gyvenimo“ tinklalapyje.